Uut kodulehel  
EST ENG RUS
Uudiskiri
Tagasi

Lisa kommentaar

         Kuigi selle aasta Klubide Karikasari toob endaga kaasa muudatusi, algab aasta ikka Sakus 20 jardi siselaskmise etapiga. Esimene muudatus on etappide arvu vähenemine 9-lt 8-ni. Varasematel aastatel oli kavas 3 siselaskmise etappi, mis muutis lõpptulemuse saavutamiseks siselaskmise osakaalu proportsionaalselt liiga suureks. Meie põhialaks on siiski laskmine maastikul. 2007 aastal koosneb sari 2 siselaskmisest, 2 jahiringist, 2 maastikuringist ja 2 ulukiringist. Seega kõik klassikalised määratud kaugustega (ehk maastikulaskmise) võistlusformaadid on võrdselt esindatud. Jahilaskmise sarjad  ei kuulu Klubide Karika arvestusse nagu varemgi.

    Klubide omavahelise mõõduvõtmise kõrval on üha enam tähtsust omandanud ka KK individuaalvõistlus. Ka siin on üks oluline muudatus. Kui senini läksid arvesse kõikide etappide tulemused, siis sellest hooajast koosneb lõpptulemus 6 parema etapi tulemusest 8-st. Reegel on analoogiline Jägermeister CUP´i ja HammerJack 3D jahilaskmise sarjadega. Põhjuseks ikka see, et laskjatel oleks võimalus ka etappide vahele jätmiseks väga tihedas võistluskalendris.

    Muutunud on ka punktisüsteem, mis ometi kõigile väga tuttav tundub. Nimelt on KK punktisüsteem ühtlustatud JMC ja HJ 3D punktisüsteemga. Kuidas klubid omavahelises võistluses punkte teenivad on detailides veel täpsustamisel. Kuna päev enne esimest etappi toimub Eesti Maastikuvibu Liidu juhatuse koosolek ja sellega seoses on klubid kohtadel uut punktiarvestust arutanud, siis lõplik otsus langetatakse 27. jaanuaril, sest klubidel on detailides erinevaid ettepanekuid. 28. jaanuari hommikuks, kui algab võistlus on aga võsitlusstatuut kindlasti kinnitatud. Individuaalvõistlejate jaoks on aga kõik klaar.

    Eesti Meistrivõsitlused 20 jardi siselaskmises, erinevalt varasemast praktikast, peetakse märtsis eraldi võistlusena  väljaspool, KK sarja. Käesolev sisehooaeg on eesti laskjatele oluline ka selle poolest, et esmakordselt võtame osa siselaskmise Maailma Meistrivõistlustest, mis toimuvad 26.-30. märtsini Sakasmaal.

Edukat hooaja algust! 

KLUBIDE KARIKAS 2007 1. etapp, Saku

Aeg: 28. jaanuar kell 13:00. Soojenduslaskmine, loosimine ja registreerimine kohapeal. Kuni 1 h enne starti.

Stardimaks: Täiskasvanud 120.-, juuniorid ja lapsed 60.-

Registreerimine: Nõutav on eelregistreerimine kuni neljapäeva 25. jaanuarini kella 12:00 k.a. (sööjad) ja kuni reede 26. jaanuar kella 21:00 (mitte sööjad).
Eelregistreerimine info@kuldnool.ee.

Toitlustus: Ette tellimisel Paneeritud kanafilee või Strogonov, hind 65.-.

NB! KINDLASTI ON NÕUTAVAD VAHETUSJALANÕUD.