www.kuldnool.ee


Kommentaare: 1

    Eeloleval pühapäeval 21. jaanuaril kell 11:00 on kõik Kajamaa Küttide klubiliikmed kutsutud Kajamaa Viburajale. Kavas on pidada aastakoosolek, enne Eesti Maastikuvibu Liidu üldkoosolekut, et kujundada meie klubi seisukohad üldkoosolekul otsuste langetamiseks. Samuti on meil vaja arutada rida klubisiseseid küsimusi.

    Et koosoleku päev toredam oleks, peama enne nõupidamist maha ka ühe väikese klubisisese laskmise. Kavas on määratud kaugustega ulukiring.

    Päevakava:
    11:00 määratud kaugustega Ulukiring
ca 14:00 klubi koosolek Kajamaa saunas
peale koosolekut võimalus ka uue klubisauna leili proovida.

Stardimakse ega osavõtutasusid ei ole, klubi poolt kohvi-tee ja üht-teist suupistet. Tõhusamad piknikukotid ja saunaõlled palume soovijail ise kaasa võtta.

-----------------

Meie klubi liikmesekond on aja jooksul kasvanud ja mis seal salata ka nn. "surnud hingede" näol omakorda vähenenud. Püüme Kajamaa klubi liikmete nimekirjas selgust luua. Ning koguda liikmete kohta täpsustatud andmeid, kuna kahjuks Toomase arvutist, kus täpsem informatsioon klubiliikmete kohta asus, läksid tehnilise rikke tõttu kaduma paljud olulised failid. Seepärast palume kõigil, ka neil liikmetel, kes 21. jaanuaril klubi koosolekust osa võtta ei saa saata, täita ankeet, mille leiate UUDISTE ALT.