Uut kodulehel  
EST ENG RUS
Uudiskiri

Robin Hood Management
kutsub seltskondi "veretule jahile" 

Kui olete jõudnud arusaamisele, et tavapärased üritused on muutunud igavaks nii Teile kui külalistele proovige vibu. See on haarav tegevus, mis samas jätab palju aega mõnusaks seltskondlikuks suhtlemiseks.

Lõbus, sportlik ja romantiline päev klientidele või töötajatele traditsioonilise vibu, puutumatu looduse, päikese- või lumesäraga aitab hoida nii Teie kui külaliste tervist, peletada tööväsimust, unustada igapäevaseid pingeid ja annab kõigile suhetele uue ja tugevama tähenduse.

Vibulaskmise algtõed on kergesti omandatavad ning see sobib pea kõigile sõltumata vanusest, soost või sportlikust vormist.


Pildi allkiri

Seni ei ole kogenud jahimeistrite ehk rühmajuhtide saatel veel keegi ilma saagita metsast lahkuma pidanud.

 

Peale igaühele sobiliku laskevarustuse väljajagamist ja vibulaskmise algõpet algab "veretu vibujaht"

 

Võisteldes kogutakse punkte küttides jahiloode kujutisega sihtmärke. Kuigi "veretu jaht" võib kesta head mitmed tunnid, kaob aeg haarava tegevuse juures märkamatult. Vibulaskmine looduses ületab tavaliselt kõigi ootused ja ettekujutused sellest. Peale jahti toimub jahisaagi jagamine. "Vibuküti tunnustähe" pälvib mälestuseks unustamust üritusest igaüks, sõltumata sellest, kas tegu oli "suurima loomasõbra" või jahivõistluse võitjaga.

 

Väike hoiatus: vibulaskmisest võib tekkida sõltuvus!
Head jahiõnne ja kohtumiseni viburadadel!