Uut kodulehel  
EST ENG RUS
Uudiskiri
Tagasi

Lisa kommentaar

    Meie vanim ja populaarseim võistlussari - Jägermeister CUP (JMC) - on pidanud vastu ajaproovile. 5 eelneva aasta jooksul on nagu kellavärk toimunud igal kalendrikuul üks etapp. Kokku täpselt 60 etappi. Kahjuks pole meie seas küll selliseid vibukütte, kes kõikidest etappidest oleks osa võtnud, kuid neid, kes kõik viis hooaega on kaasa teinud, leidub. Meie uuel kodulehel tahame lähiajal üles seada ka JMC ajaloo ja statistika osa. Sealt saab iga huviline uurida meie jahilaskmise aregut ja huvitavaid fakte nii enda kui teiste vibuküttide osas.

    Nüüd aga uue hooaja juurde.

    Nii nagu vanade heade äraproovitud asjadega ikka, ei ole põhjust muuta seda, mis toimib. Seega sel hooajal JMC sarja reeglistikus mingeid muutusi ei toimu. Punktisüsteem, liigad ja võistkondade moodustamine jääb ikka samaks. Positiivses suunas on liikunud meie võistluskalendri plaanimine. Esmakordselt on korraldajad planeerinud kõigi 12 etapi ajad ja kohad juba enne sarja starti. Loodame, et kalendris suuremaid muudatusi ei teki, kuid osalejad peaksid siiski arvestama võimalusega, et aasta on pikk ja igasuguseid ettenägematuid sündmuseid võib juhtuda. Seega võtavad korraldajad siiski enesele õiguse varem välja kuulutatud kalendrit vajadusel muuta. Püüame aga muudtustest varakult asjaosalistele teda anda.

    Siiski peame teatama ühest muudatusest, mis ilmselt vibukütte just ei rõõmusta, kuid loodame kõigi mõistvat suhtumist. 5 aasta jooksul on JMC stardimaksud püsinud stabiilsena, kuid ilmselt igaüks meist tajub majanduslikke muutusi selle aja jooksul. Pikemalt keerutamata - alates sellest hooajast on stardimaksud: täiskasvanutele 150.- ja juunioridele ning lastele 75.-.

    Iga hooaja algul pakub põnevust võistkondade moodustamine. Kes jätkavad vanas koosseisus? Kes on oma ridu täiendanud uute võistkonnaliiketega? Millised uued kooseisud konkurentsi pakuvad? Need on küsimused, mis iga hooaja algul paljude tähelepanu pälvivad. Seepärast kutsume üles enne esimest etappi juba registreerima ja kõigile teda andma võistkondi ja nende liikmeid.

    Juunioride ja laste võistlus jätkub ka sel aastal Coca-Cola sarjana.

    Edukat hooaega ja meeldivaid hetki Jäägermeistri ja Coca-Colaga!

Jägermeister & Coca Cola Cup 2007 (JM&CC Cup) VI hooaja avetapp Roostal

Aeg: pühapäev 14. jaanuar, kell 11:00 (registreerimine ja soojenduslaskmine uni 1 h enne starti)

Koht: Roosta puhkeküla - http://www.roosta.ee/ (Registreerimine, toitlustamine ja autasustamine - peamaja restoranis. Võistlusrada - Roosta terviserajal.)

Stardimaks: 150.- täiskasvanud, 75.- juuniorid ja lapsed.

Toitlustus: Kogu võistluste aja töötab Roosta baar ja restoran. Soe söök valikmenüüga palume tellida enne starti registreerimisel.

Nool kändu ja palju indu uute võitude saavutamisel!