Uut kodulehel  
EST ENG RUS
Uudiskiri
Tagasi

Lisa kommentaar

   Juba neljandat aastat algab JMC sari Roosta puhkeküla terviserajal. Ikka on laskjad saanud nautida kaunist talvist metsa koos lume ja pakasega. Tänavuaastane talv aga tervitas vibukütte vihmasajuga ja kohati oli mulje hilissügisesest või siis varakevadisest etapist. Vaatamata vihmasele ilmale oli esimesel etapil osalejaid 56. Sarja alustas 11 võistkonda.

   Vaatamata sellele, et võistluse teisel poolel vihmasadu lakkas ja kohati isegi päike pilve tagant välja piilus, ei olnud lõpptulemused eriti kõrged. Kogenumad laskjad ennustasid võitjatele 450 silma kanti tulemusi, kuid Anti Sepa lastud 404 osutus päeva parimaks. Üle 400 silma õnnestus veel koguda vaid Toomas Taimlal (402). Päeva kolmanda tulemuse saavutas Katrin Virula 396. Löögihoos olid rahvaliiga mehed Andrus Viron 392 ja Raivo Sein 378, kes tõusid juba esimesel etapil Premium Liigasse (FGL). Teiset etapist jätkab Meeste Rahvaliiga liidrina seega Roostal kolmanda koha saavutanud Heiki Tuuksam 368.

   Ülejäänud individuaalvõistlejate tulemused leiate tulemustabelist uudise lõpus. Võistkondade võistlus algas kohe põnevalt ja tasavägiselt. Nord Dekoor 1102 uuendatud koosseisus (Mare Kõrtsini, Toomas Taimla ja Andrus Viron) edestasid võistkonda KKK 1092 (Kalev Kriis, Olev Kriis ja Katrin Virula) vaid 10 silmaga. Kolmanda tulemuse kogus Vana Toomas 998 (Toomas Liiva, Toomas Tuisk ja Karin Voit). Loodetavasti jõuab hooaja algul formeeruda veel uusi ja põneva kooseisuga võistkondi lisaks 11le  startinule.

Põnevat ja elamusterohket hooaega kõigile! 

Tulemustabeli leiad SIIT